Kariera

Jeśli jesteś pełnym entuzjazmu
człowiekiem, który z radością wypatruje
kolejnego dnia, aby oddać się realizacji swoich marzeń?

Dołącz do nas!

Kontakt

Jak dojechać?

Karina Design

Design Yourself. Naszą misją jest nieustanne poszukiwanie nowości na rynku tkanin, abyśmy mogli oferować swoim klientom najwyższą jakość i satysfakcję.

Informacje o Firmie

Karina Design powstała w 2008 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie, znajomość branży oraz pasja do mody i designu dały impuls jednoosobowej firmie.


Jasno określone cele biznesowe oraz długofalowa strategia rozwoju sprawiły, że dziś to prężnie działające na polskim i międzynarodowym rynku przedsiębiorstwo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientówKarina Design oferuje najwyższej jakości tkaniny importowane z takich państw jak Chiny, Indonezja czy Korea. Natomiast bezpośredni kontakt z dostawcami pozwala na budowanie stabilnych relacji biznesowych.


Mimo, że branża tekstylna podlega ciągłym przemianom, to wypracowana na rynku pozycja pozwala firmie Karina Design szybko reagować na zachodzące wmodzie zmiany. Dedykowany tworzeniu nowych form i szablonów Dział Projektowy, stały harmonogram spotkań zazjatyckimi kontrahentami oraz znajomość światowych trendów gwarantują najlepsze wzory w najwyższej jakości.


Nowoczesne rozwiązania logistyczne Karina Design i bardzo duży magazyn w samym centrum Polski umożliwiają elastyczne podejście do każdego zamówienia. Szybka i skuteczna realizacja zlecenia zapewnia owocną transakcję oraz zaufanie kupującego.Obecnie Karina Design współpracuje nie tylko z polskimi klientami, ale również z Czech, Ukrainy, czy Wielkiej Brytanii.

Sylwetka Założycielki

"Od ponad 13 lat aktywnie działam w branży tekstylnej. Pasja do mody i dalekich podróży zaowocowała własną firmą. W poszukiwaniu nowych wzorów, połączeń barw i faktury co najmniej dwa razy w roku odwiedzam Chiny oraz inne azjatyckie kraje, w których powstają innowacyjne tkaniny.


Z myślą o swoich klientach dbam o najwyższą jakość produktu w jak najbardziej atrakcyjnej cenie. Niekłamaną satysfakcję sprawia mi zaufanie, którym mnie Państwo każdorazowo obdarowujecie. Staram się zawsze być dla Państwa przede wszystkim doradcą, a dopiero później partnerem handlowym.


Karina Design powstała z myślą o swoich klientach, dlatego zbudowanie silnej relacji biznesowej jest podstawą naszej współpracy. To dla Państwa zadowolenia dążymy do perfekcji. Usatysfakcjonowany klient, który wraca po kolejne propozycje tkanin i wyczarowuje z nich bajecznie kolorowy świat opleciony tkaniną… jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju. Życząc Państwu i sobie kolejnych lat udanej współpracy polecam moją wizję tkanin z Karina Design.

Karina Bąk